Opinie

Zachęcam do dodawania opinii dotyczących moich usług, gabinetu, czy też strony internetowej. Są to cenne informacje dla mnie, a także dla nowych klientów. Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję. Możecie je wysyłać na adres mailowy: sylwia@moc-dotyku.pl

 • 20.09.2016

  Czesław K.

  Pałer do fiku-miku przywraca Sylwii moc dotyku.

 • 20.09.2016

  Ireneusz K.

  Masaż wykonywany przez Panią Sylwie jest niecodziennym doświadczeniem! W skromnym saloniku podczas masażu wypływa harmonia i lekkość, której całkowicie poddaje się moje ciało i dusza. Jest to masaż w zacznie lepszej jakości niż w najdroższych salonach masażu w Polsce. W ofercie Pani Sylwii znajduję się szeroka gama masaży relaksacyjnych w tym mój ulubiony lomi lomi, które jest dla mnie głębokim przeżyciem. Pamiętam, jak po pierwszym masażu czułem się, jakby masaż stworzył wokół mnie ochronną warstwę, przez którą nie dostaje się zła pogoda, lub negatywna energia innych. Ponadto ten rodzaj relaksu daje mi wzmocnienie woli, sił do realizacji celów osobistych i zawodowych.
  Polecam ten masaż wszystkim, którzy chcą zrelaksować ciało, uwolnić umysł i doświadczyć niesamowitej mocy, która pomaga w codziennym życiu.

 • 08.09.2015

  Marcin Tomczak

  Gorąco polecam wszystkim niezwykle odprężający i pozwalający się wyciszyć masaż Lomi Lomi. Przy profesjonalnym podejściu Pani Sylwii i wysokich umiejętnościach naprawdę można poczuć MOC DOTYKU :) Miłym zaskoczeniem podczas wizyty był dla mnie relaksujący masaż twarzy. Z przyjemnością wrócę jeszcze nie raz :)
  Pozdrawiam

 • 27.05.2015

  Emilia R.

  Jeśli szukasz relaksu i zapomnienia, szczerze polecam masaż lomi-lomi, to chwila odprężenia i relaksu, ucieczki od codziennych spraw i problemów, chwila zapomnienia i skupienia się na swoim wnętrzu. Sylwia wie co robi:)

 • 01.05.2014

  Kamil R.

  Pierwszy raz korzystałem z masażu relaksacyjnego i szczerze mówiąc nie sądziłem, że jest to tak pozytywna i przyjemna sprawa. Pani Sylwia zrobiła mi masaż relaksacyjny po którym wstałem jak nowo narodzony, bardzo pozytywne odczucia, przypływ energii i uśmiech na twarzy. Gabinet bardzo przytulny, domowa, niekrępująca atmosfera, cudna muzyka i nastój tworzony przez świece sprawiają że znakomicie można się odprężyć i zapomnieć o codzienności. Aż nie chce się wychodzić... .
  Serdecznie dziękuję Pani Sylwio mam nadzieję, że wkrótce znowu zafunduję sobie taką przyjemność. Kamil R.

 • 14.04.2014

  Małgorzata P.

  Pani Sylwia jest dla mnie profesjonalistką w swojej dziedzinie, masaż to jej pasja co widać gołym okiem. Bogata oferta masaży pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Masaż leczniczy pleców zawsze pomaga, masaż wyszczuplający czyni cuda, a efekty widać po zgubionych centymetrach. Hawajski masaż relaksacyjny LOMI LOMI niezwykle odpręża, natomiast sesja Reiki daje niezwykłe doznania. Serdecznie polecam, ponieważ naprawdę warto poczuć tę MOC DOTYKU.

 • 28.11.2013

  Marta S.

  Dzięki masażowi kręgosłupa, który co jakiś czas wykonuje mi Sylwia mogę funkcjonować. Ale zacznę od początku. Jestem mamą 5-cio letnich bliźniaczek. Już przed ciążą miałam problem z kręgosłupem. Wiem że jest w tym dużo mojej winy, po pierwsze moja nadwaga się do tego przyczynia ale i również moja siedząca biurowa praca. Najbardziej obciążyła mi kręgosłup ciąża bliźniacza i dźwiganie dzieci. Pierwszy masaż Sylwia wykonała mi ok 3 lata temu i była to seria 10 masaży, do tego dostałam zalecenia i
  plan ćwiczeń na kręgosłup. Od tego czasu jak tylko zaczynam odczuwać jakiekolwiek dolegliwości zaraz dzwonie do Sylwii i umawiam się na serie masaży. Jest to dla mnie ogromna przyjemność, czuję ulgę, odprężenie i niezwykłe oderwanie się od rzeczywistości. Ręce Sylwii sprawiają, że człowiek wychodzi z gabinetu odprężony i zrelaksowany. To naprawdę działa i polecam wszystkim :) Sylwia potrafi zdziałać cuda :)

 • 07.06.2013

  Karolina K

  Dzięki masażom DMA oraz bańką Chińską brzucha w gabinecie Pani Sylwii Wróbel wróciłam do formy i figury po porodzie. Już przed ciążą miałam spory brzuszek lecz po porodzie moja sylwetka wyglądała naprawdę fatalnie. Wielka poporodowa fałda wiotkiej skóry na brzuchu oraz szerokie czerwone rozstępy bardzo negatywnie działały na moją psychikę za każdym razem gdy stawałam przed lustrem. Dzięki masażom moja skóra stała się bardziej jędrna, gładka a rozstępy w znacznej mierze wyblakły. Teraz czuje się świetnie i z dumą stwierdzam że mój brzuszek jest o kilka centymetrów mniejszy niż przed ciążą!To naprawdę wielki sukces!
  Jednakże pomijając swoją fizyczność masaże w gabinecie Pani Sylwii dały mi coś więcej niż pozbycie się centymetrów w talii. Atmosfera która tam panuje sprawiła że za każdym razem wychodziłam stamtąd uśmiechnięta, zrelaksowana – i co zaskakujące – wypoczęta, pełna energii i optymizmu! To naprawdę niesamowite uczucie, polecam każdemu! To naprawdę działa!

 • 25.02.2013

  Agnieszka Daleka

  Jeśli ktoś szuka harmonii ciała, umysłu i duszy to polecam masaż Lomi Lomi wykonany przez Sylwię. Dotyk jej dłoni wprowadza w cudowne odprężenie, relaksuje ciało, wycisza umysł, daje poczucie jedności.
  Spotkanie z Sylwią to niezapomniane doznania czuciowe - masaż relaksacyjny całego ciała, masaż twarzy - chwile, które chciałoby się aby nigdy się nie skończyły, chwile, których nam tak bardzo brakuje w tym zabieganym świecie - podarujmy je sobie - niech dłonie Sylwii zabiorą nas w tą cudowną podróż jak najczęściej - Polecam :-)

 • 15.11.2012

  Dorota Sołtysiak

  Macierzyństwo młodej mamy nie wygląda zawsze tak różowo, jak nieustannie przekonują nas celebrytki.Karmienie, przewijanie, nocne wstawanie, brak snu i chwili tylko dla siebie wpisane są w całodzienny program. Do tego dochodzą bóle barków, pleców, bo przecież maluszkowi najlepiej jest u mamy w ramionach. Żeby było jasne, nie chcę narzekać, bo za nic w świecie nie oddałabym cudownych chwil spędzonych z małym synkiem, jego uśmiechu, porannego śpiewu, nawet jeśli zaczyna się o już 6 rano.

  Ale nie o tym chciałabym pisać. Będąc na tegorocznych wakacjach w hotelowym spa skorzystałam z kilku masaży relaksacyjnych ciała i wiedziałam już, że to najlepszy dla mnie sposób na rozładowanie napięcia,na odprężenie i poczucie harmonii pomiędzy umysłem a ciałem. Było to jednak kilka miesięcy temu, bo w połowie sierpnia. Naładowane wtedy akumulatory wyczerpały się wraz z jesienią a ja poczułam konieczność ich ponownego naładowania. I właśnie wtedy niemalże z nieba "spadła" mi Sylwia, która zaprosiła mnie do swojego gabinetu na masaż hawajski Lomi Lomi.

  Nazwa oczywiście niewiele mi wtedy mówiła. Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono „naciskać, ugniatać, pocierać, jak również pracować nad wnętrzem i zewnętrzną stroną”, ale także „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”. W Polsce jest on zaledwie od kilku lat. Masaż oddziaływuje relaksująco, leczniczo i terapeutycznie." To dla mnie"- pomyślałam.

  Kolejnego dnia w samo południe przekroczyłam próg gabinetu Sylwii. I tu czas stanął w miejscu...Wchodzę do pokoju gdzie witają mnie delikatne promienie słońca a w powietrzu unosi się zapach ulotnego olejku. Sylwia dba o każdy szczegół:muzykę, zapach, klimat,płonące świece, sam jej strój jest nawet hawajski. Myślę o swojej intencji z którą tu przyszłam i jakiej chcę poświęcić ten masaż. Po chwili owinięta mięciutkim ręcznikiem kładę się na stół. Zamykam oczy i czuję dłonie masażystki, które witają sie z moim ciałem. Delikatne ruchy przedramion Sylwii nawilżone ciepłą oliwką ślizgają się po mojej skórze. Ciepły olejek pomaga rozpuszczać napięcia, ale też nadaje płynność dotykowi. Chwilami czuje mocniejszy nacisk.Poddaję się, czuję się bezpiecznie i mam pełne zaufanie do masażystki.Jej dotyk połączony z dźwiękami płynącej muzyki stanowi jedną całość a ja odczuwam to jako taniec z moim ciałem i energią.

  Staram się skupić nad tym , aby jak najwięcej poczuć siebie, zajrzeć we własne wnętrze. Moja uwaga podąża nieustannie za dotykiem. Sylwia odczytywała z mojego ciała sygnały o tym gdzie dotknąć mocniej, gdzie dłużej. Jej ruchy są długie, miękkie i płynne. Nie muszę nic mówić ani o nic prosić. Dłonie i nadgarstki Sylwii wymiatały z mojego ciała napięcia, stres, zmęczenie, lęk. Masaż dał tak potrzebną energię moim barkom i plecom a stopom poczucie ugruntowania.

  Po 1,5 godziny jestem ponownie owinięta ręcznikiem. Leżę w ciszy i chcę aby stan błogości trwał jak najdłużej.To moje święto, mój czas dla mnie. Jestem zachwycona pozytywnym oddziaływaniem masażu na wszystkie zmysły, po wyciszeniu i odprężeniu jakiego doznałam nastąpił przypływ energii. Opuszczam gabinet jakby na skrzydłach. Wrócę tu na pewno ponownie a tymczasem żegnam się w języku hawajskim- "Aloha!"

  Szczerze polecam!

 • 03.10.2012

  Leszek

  Masaż LOMI LOMI jest pierwszym profesjonalnym masażem jakiego doświadczyłem w swoim życiu.
  Niestety żałuję .... żałuję , że tak późno.
  To niezapomniane przeżycie.

  W ciągu półtorej godziny odbyłem podróż na Hawaje niesiony cudownym zapachem, pływałem w ciepłym morzu kołysany łagodnymi falami aby za chwilę leżeć na brzegu pieszczony ciepłym dotykiem fal. I to wszystko za sprawą cudownych rąk Pani Sylwi i wyjątkowej atmosfery jej gabinetu. Słowo dziękuję to za mało.

  Z pewnością będę tam wracał

 • 11.07.2012

  Renata

  Jestem bardzo zadowolona z efektów prowadzonych zabiegów, jestem tym bardziej szczęśliwa iż w moim wypadku efekty są widoczne po 3 masażu (masaż drenujący) i to dzięki wysokiemu profesjonalizmowi Panie Sylwii, dokładności, zaangażowaniu. Chce również podkreślić, iż jakość zabiegów to nie tylko zawodowe przygotowanie, to również miła atmosfera, czyste i odpowiednio przygotowane otoczenie , pozwalające doskonale się wyciszyć i zrelaksować.
  Z nie udawana szczerością- GORĄCO POLECAM!!!
  Renata Gajewska
  Jeszcze raz dziekuję Sylwio :-)

 • 14.06.2012

  Marta

  Od kilku lat wybierałam się na masaż Lomi-Lomi i w końcu się udało.
  To prawie półtoragodzinny, niezwykły masaż, który warto sobie podarować .
  Jestem zachwycona pozytywnym oddziaływaniem masażu przede wszystkim na zmysły – wyciszenie, odprężenie a następnie przypływ energii, która towarzyszy mi przez cały dzień. Skóra jest gładka, sprężysta i przepięknie pachnie.
  Sylwia, jako masażystka jest profesjonalistką. Łatwo można zauważyć, że jest to jej pasją i powołaniem.
  Spotkanie z Sylwią to wielka przyjemność. I za to właśnie Jej dziękuję.
  Serdecznie polecam.

 • Agata

  Zacznę od tego, że chodzę na masaże już dwa lata. Właśnie do Sylwii. Cenię bardzo jej fachowość i dokładność. Każdy masaż wykonuje
  profesjonalnie. Zgłosiłam sie do niej z bólem nóg, a dokładnie ud. Miałam wrażenie że są jak z kamienia. Efekt stojącej pracy. Po serii
  masaży ból zniknął. doradziła mi również jakie wykonywać ćwiczenia, aby ból nie powracał.Teraz jak tylko coś sie dzieje to dzwonie. Nie
  czekam aż bedzie bardzo żle.
  Uważam, że Sylwia wykonuje swoją pracę ze szczerym entuzjazmem. Masaż to jej pasja. a najważniejsze że nie spoczywa na laurach. Cały czas sie rozwija i uczy. Gorąco Polecam!!

 • Kamila

  Sama jestem masażystką i wykonuje ponad 10 różnych rodzajów masaży ,ale to właśnie lomi lomi wzbudził u mnie największy entuzjazm, jest wspaniałym połączeniem delikatnego, rytmicznego , opływowego masażu ze ściśle zsynchronizowanym tańcem . To zabieg który trzeba przeżyć całym sobą , to wspaniałe odblokowania zagnieżdżonej w nas energii i to udało się Sylwii w 100 % !!! Jest masażystką z powołania i niechaj jak najwięcej osób zajmuję się tego typu terapią .Polecam serdecznie zabiegi z jej oferty i zapewniam , że jest specjalistą w swojej dziedzinie.

 • Piotr

  Kocham masaże różnego rodzaju , korzystam z bogatej oferty jaka jest dostępna na rynku ,ale masaż LOMI LOMI jest zabiegiem który trafił w moje oczekiwania w samo sedno . Sylwia wspaniale oddaję podczas masażu swoją wiedzę i zaangażowanie ,czego efektem jest niesamowite odprężenie i ta bezcenna chwila tylko dla siebie( czego tak wielu z nas brakuje w biegu codzienności)... metodyka wraz z wyśmienicie dobraną muzyką powoduje ,że czas na chwilę się zatrzymuje i możemy rozkoszować się momentem pełnym harmonii i spokoju. nie masz pomysłu na prezent ? podaruj ukochanej osobie tę chwilę relaksu naprawdę warto!!!

 • Barbara

  Na masaż umówiłam się ponieważ doskwierał mi ból kręgosłupa w trakcie mojej ośmiogodzinnej pracy siedzącej. Taki tryb pracy skrzywiał coraz bardziej moją postawę. Postanowiłam to zmienić. Po pierwszych masażach czułam się wypoczęta, zrelaksowana, pełna energii, a moja sprawność ruchowa znacznie się poprawiła. Czułam się bardzo dobrze. Po serii masaży ból minął. Najbardziej cenię sobie w usłudze Sylwii fachowość, spokój, opanowanie, delikatność i dokładne opracowanie miejsc problemowych. Wykonuje swoją prace z wielkim zaangażowaniem i poświeceniem. Odkąd zaczęłam masaże, moje ciało stało się bardziej elastyczne, poprawiło się samopoczucie i czuje się lepiej. Poleciłabym każdemu właśnie taką osobę jak Ty, powiedziałabym że na pewno będzie zadowolona i na jednym masażu się nie skończy!

 • Tomasz

  Do Sylwii trafiłem przez znajomych, na początku sceptycznie i obojętnie podchodziłem do masażu i jego mocy, ale kiedy zaczęły mi doskwierać porządne bóle łydek (jestem kierowcą zawodowym) umówiłem się na spotkanie i po wstępnej rozmowie rozpoczęto odpowiedni masaż. Masaż bardzo przyjemny, a efekt odczułem już trakcie masażu, była to ulga, nogi stały się "lekkie". Skorzystałem z 5 masaży i już mogę jeździć samochodem bez bólu łydek. Jestem bardzo zadowolony:-)

 • Marzena

  Bóle pleców, karku pojawiają się nagle, utrudniają mi pracę. Ostatni ból karku miał miejsce przed wyjazdem na urlop.Chciałam się pozbyć go raz na zawsze więc zdecydowałam się na masaż, znalazłam ofertę pani Sylwii i już w ten sam dzień byłyśmy umówione. Pani Sylwia delikatnie wypytała o charakter dolegliwości i rodzaj wykonywanej pracy. Już pierwszy zabieg przyniósł mi ulgę o kolejny wypłynął na poprawę samopoczucia. Całą usługę oceniam bardzo wysoko, zarówno kompetencje Pani Sylwii, profesjonalne podejście do klienta jak i ogromny takt i życzliwość okazywane podczas zabiegów. Gorąco polecam!!!

 • Barbara

  Skorzystałam z masażu kręgosłupa u Pani Sylwii po namowie mojej koleżanki i jestem jej za to wdzięczna. Problemy z reumatoidalnym zapaleniem stawów zawroty głowy ,stres w pracy.Wykorzystałam serie 10 godzinnych masaży, czuję się wyśmienicie, poczułam ulgę a moje ciało stało się lekkie i zapomniałam co to ból.Pani Sylwia to doskonały fachowiec-sumienna,miła, spokojna i sympatyczna. Polecam-naprawdę warto!

 • Hania

  O masażu Lomi Lomi słyszałam od dawna. Oglądałam filmiki jak wygląda ten masaż i stwierdziłam, że to będzie coś dla mnie. Bardzo potrzebowałam wyciszenia, dosłownego relaksu, dotyku osoby która wykona go z uczuciem. Lomi Lomi okazał się właśnie tym czego tak bardzo pragnęłam, a ponadto zauważyłam że dzieją się u mnie pozytywne zdarzenia, życie nabiera blasku. Cieszę się bardzo że poznałam ten masaż poprzez "dotyk" Sylwii, gorąco wszytskim go polecam, a na pewno poczujecie radość życia jak ja:-) pozdrawiam Hania

 • 13.10.2017

  Hunter Holger

  Lomi Lomi. Thank you for the massage. It was wonderful and amazing.

 • 16.01.2018

  Emilia R.

  Sesja Bars.
  Sylwia, ale mam energię, do kosmosu. Nie wiem czy zasnę dzisiaj. Radośc mnie przepełnia. Dziękuję.